سبد خرید 0

رازهای زیبایی آب برنج

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 9 مهر 1396 در ساعت 1 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

رازهای زیبایی آب برنج

 آب برنج با مواد معدنی و یتامین‌ها، یکی از بهترین رازهای زیبایی مخفی مانده آسیاست.

ونسا لوییز- آب برنج با مواد معدنی و یتامین‌ها، یکی از بهترین رازهای زیبایی مخفی مانده آسیاست. گیشاهای ژاپنی از قرن‌ها پیش تاکنون از این داروی طبیعی برای داشتن پوستی بی‌نقص استفاده کرده‌اند.

چطور از آب برنج استفاده کنیم؟

مقداری برنج را در آب بجوشانید تا جایی که برنج کاملاً پخته شود. وقتی برنج پخت، آبش را بکشید و جداگانه نگه دارید. می‌توانید از این آب برنج برای خواص زیبایی‌اش را که در ادامه می‌آید استفاده کنید.

برای چهره‌ای بی‌نقص

لفافی از جنس کتان را در آب برنج غوطه دهید و از آن همچون یک محلول روی صورت تمیزتان استعمال کنید. استفاده از این معجون روی صورت‌تان، رشد سلولی را سرعت می‌بخشد و جریان خون را تحریک می‌کند. این محلول طبیعی را صاف و روشن نگه می‌دارد.

 برای پوست ملتهب

از آب برنج روی جوش‌ها و دیگر التهابات پوستی استفاده کنید تا آن را به‌طور طبیعی صاف نگه دارید. یک تحقیق پوست‌شناسی روی بیمارانی که به اگزمای آتوپیک دچار بودند به این نتیجه رسید که شستشوی ۱۵ دقیقه‌ای با آب برنج دوبار در یک روز می‌تواند تا اندازه قابل ملاحظه‌ای وضعیت را بهبود ببخشد.                    

برای موی سالم و براق

پس از شستن مویتان با شامپو، مقداری آب برنج روی سرتان بریزید. بگذارید چند دقیقه بماند بعد بشوریدش. پروتئین‌های موجود در آب برنج موهایتان را استحکام می‌بخشد  و آن را صاف و براق می‌سازد.

برای منافذ پوست

شستن صورت‌تان با آب برنج اندازه منافذ روی پوست‌تان را کاهش می‌دهد.جدای از همه این‌ها، نوشیدن هر روزه آب برنج کل سلامتی‌تان از جمله سلامتی موهای‌تان را ارتقا می‌بخشد؛ بنابراین پیش از این‌که آب برنج را دور بریزید، دوباره درباره‌اش فکر کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()